2230 OKLAHOMA ST

MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3602-75-3-41

$48 970
Assessed Value
$184 870
Market Value
Annual Tax
$23 970
Taxable Value
Ownership
OwnerArmstrong Hope
Mailing Address2230 Oklahoma ST Melbourne FL 32904
Property Details
Year Built1957
Living Area1 980 sq ft
Lot Size18 731 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Just (Market) Value$184 870
Assessed Value$48 970
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 970